Copsa, materiały budowlane - betony dekoracyjne, beton wyciskany, art-beton

Kategorie
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Nowości
Informacje
Ostatnio przeglądane

Akrylowy klej montażowy FIX - 400 g

Netto: 6,00 zł
Brutto: 7,38 zł

Producent: Herqules
Kod: herq
Wysyłka: Brak informacji
Produkt dostępny
Waga:0.40 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

Wodny klej do mocowania elementów  wykończeniowych na chłonnych i porowatych podłożach budowlanych . Tworzy bardzo silną ,elastyczną spoinę, odporną na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

ZASTOSOWANIE

Do klejenia elementów z drewna , drewnopochodnych , z metali , ceramiki , PVC , styropianu , poliuretanu , waty szklanej , wełny mineralnej , paneli , do chłonnych podłoży budowlanych .

SPOSÓB UŻYCIA

Podłoże musi być czyste odtłuszczone , odpylone i suche . Klej nanosić punktowo lub pasami na jedną z klejonych powierzchni. Następnie klejony element silnie docisnąć do podłoża . W celu skorygowania ułożenia klejonych elementów przesuwać  je a nie odrywać . Odporność termiczna po utwardzeniu od -20°C do 60°C . Stosować w temperaturze min. +5°C . Temperatura ta odnosi się zarówno do powietrza jak i podłoża . Czas pełnego utwardzenia wynosi około 2 dni i jest uzależniony od temperatury otoczenia jak i wilgotności .

Chronić przed dziećmi . Resztek nie wprowadzać do kanalizacji . Podczas klejenia
przestrzegać zasad BHP .

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Koszyk
...jest pusty

Znajdziesz nas:
facebook
Cennik

HTML   CSV

Blog
Płatności
Promocje
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.