Copsa, materiały budowlane - betony dekoracyjne, beton wyciskany, art-beton

naglowek_barwnikinaglowek_3naglowek_4naglowek_4
Kategorie
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Nowości
Płyta - 180x60 - 20mm - Rdzawy
Netto: 204,00 zł
Brutto: 250,92 zł
Płyta - 180x60 - 12mm - Rdzawy
Netto: 122,00 zł
Brutto: 150,06 zł
Płyta - 120x60 - 20mm - Rdzawy
Netto: 136,00 zł
Brutto: 167,28 zł
Płyta - 120x60 - 12mm - Rdzawy
Netto: 82,00 zł
Brutto: 100,86 zł
Płyta - 60x60 - 20mm - Rdzawy
Netto: 68,00 zł
Brutto: 83,64 zł
Płyta - 60x60 - 12mm - Rdzawy
Netto: 40,00 zł
Brutto: 49,20 zł
Płyta - 180x60 - 20mm - Szary porowaty
Netto: 204,00 zł
Brutto: 250,92 zł
Płyta - 180x60 - 12mm - Szary porowaty
Netto: 122,00 zł
Brutto: 150,06 zł
Płyta - 120x60 - 20mm - Szary porowaty
Netto: 136,00 zł
Brutto: 167,28 zł
Płyta - 120x60 - 12mm - Szary porowaty
Netto: 82,00 zł
Brutto: 100,86 zł
Informacje
Ostatnio przeglądane

BAUFLEX PRIMER - Preparat gruntujący BEP 1 L

Netto: 62,70 zł
Brutto: 77,12 zł

Producent: Bautech
Kod: bau
Wysyłka:Brak informacji
Produkt dostępny
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:opakowanie 1 kg

BAUFLEX PRIMER jest poliuretanowym preparatem gruntującym gotowym do użycia.

Zużycie - 1 l/ok.300 mb

ZASTOSOWANIE:
Do gruntowania krawędzi szczelin przeciwskurczowych i szwów roboczych w posadzkach przed zastosowaniem masy dylatacyjnej BAUFLEX.

CECHY WYROBU:
- Gotowy do użycia
- Zwiększa przyczepność mas dylatacyjnych do betonu

WARUNKI WYKONANIA:
Temperatura podłoża i otoczenia powinna wynosić +10 ÷ +25°C, przy wilgotności względnej powietrza max. 80% oraz wilgotności ścian szczeliny poniżej 4%. Pomieszczenia, w których wykonuje się prace, należy wydzielić i zabezpieczyć przed wstępem osób postronnych oraz zachować strefę ochronną przed użyciem otwartego ognia, a w szczególności prac spawalniczych.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:
Po 28 dniach od wykonania posadzki betonowej, szwy robo‐cze/szczeliny przeciwskurczowe należy powiększyć na odpowiednią szerokość i głębokość. Krawędzie poszerzonych szczelin należy sfazować szlifierką kątową. Szczeliny dokładnie odkurzyć. Podłoże musi być czyste, suche, jednorodne, wolne od zatłuszczeń, pyłu i luźnych cząstek. Farby, mleczko cementowe, luźno związane z pod‐łożem cząstki należy bezwzględnie usunąć.

MIESZANIE:
BAUFLEX PRIMER jest dostarczany w postaci gotowej do użycia. Zawartość opakowania należy dokładnie wymieszać.

WYKONANIE:
Po oczyszczeniu szczelin odkurzaczem, należy wprowadzić na odpo‐wiednią głębokość sznur dylatacyjny BAUCORD® o średnicy ok. 25% większej niż szerokość szczeliny. Powierzchnie sfazowane i ściany szczeliny zagruntować preparatem BAUFLEX PRIMER i pozostawić do wyschnięcia. Preparat nanosić wąskim pędzlem. Zwracać uwagę, aby nie zabrudzić powierzchni posadzki.

CZYSZCZENIE NARZĘDZI:
Sprzęt i narzędzia należy czyścić bezpośrednio po użyciu acetonem. Związany materiał usuwać mechanicznie.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Poliuretanowe preparaty gruntujące po utwardzeniu są fizjologicznie obojętne dla organizmu ludzkiego. W stanie nieutwardzonym są szkodliwe dla zdrowia. U osób szczególnie wrażliwych mogą wywołać uczulenia. Podczas wykonywania prac należy zachować szczególne środki ostrożności. Pomieszczenia, w których wykonywane są prace muszą być dobrze wietrzone. Pracownicy powinni używać ubrań, bu‐tów, okularów i rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą zabrudzone miejsca należy natychmiast przemyć acetonem, a następnie wodą z mydłem i natłuścić kremem. W razie wystąpienia uczulenia udać się do lekarza. Preparat gruntujący jest środkiem szkodliwym i nie może dostać się do kanalizacji i wód gruntowych. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

INFORMACJE DODATKOWE:
Wszystkie informacje odnoszą się do wyrobów przechowywanych i stosowanych zgodnie z naszymi zaleceniami i podane są w do‐brej wierze i uwzględniają aktualny stan wiedzy oraz posiadane doświadczenie firmy BAUTECH. Użytkownik zobowiązany jest do stosowania produktu zgodnie z jego przeznaczeniem i zalecenia‐mi BAUTECH. Wszystkie podane dane techniczne bazują na pró‐bach i testach laboratoryjnych. Praktyczne wyniki pomiarów mo‐gą nie być identyczne ze względu na warunki, umiejscowienie, sposób aplikacji i inne okoliczności, na które firma BAUTECH nie ma wpływu. Odmienne zalecania naszych pracowników wymaga‐ją formy pisemnej, aby były ważne. Wraz z ukazaniem się niniej‐szej instrukcji, wszystkie poprzednie tracą ważność. Wyrób należy zawsze stosować z pozostałymi elementami skła‐dowymi systemu wypełniania dylatacji BAUFLEX.


Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Koszyk
...jest pusty

Znajdziesz nas:
facebook
Cennik

HTML   CSV

Aktualności
Płatności
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.