Strona główna

Filmy instruktażowe - COPSA to łatwe do wykonania

   
Zapraszamy na kilkanaście filmów instruktażowych dotyczących pracy z materiałami COPSA, SIKA czy BAUTECH - wejdź tutaj >>>>>  FILMY INSTRUKTAŻOWE

Na filmach zobaczyć można sposób wykonywania podłoża w technologii pressbetonu (beton wyciskany). Warto zwrócić uwagę na kolejność czynności oraz konieczność użycia pacy magnezowej do wyrównania wylewki betonowej.

Filmy pokazują ważność rozdzielaczy, które zapobiegają przywieraniu formy do betonu oraz gwarantują właściwe wykonanie wzoru.

Kolejne firmy pokazują sposób wykonania dekoracji na ścianie, elewacji ręcznie i przy użyciu form. Wykonywanie detali dekoracyjnych i dużych powierzchni imitujących skały, kamień czy cegłę jest proste a jednocześnie efektowne.

Polecamy także film, na których wykonywane są sztuczne skały. Ciekawa, głęboka struktura, interesujące wzornictwo sprawiają, ze skały z betonu są nie do odróżnienia od prawdziwych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.