Strona główna

Nowa odsłona marki BotamentBotament od początku swojej działalności zawsze wyróżniał się szczególną troską o podtrzymywanie ścisłej i opartej na zaufaniu współpracy zarówno z dystrybutorami, firmami wykonawczymi, architektami, jak i inwestorami.

Ciągła koncentracja na poszukiwaniu nowych rozwiązań, a przede wszystkim umiejętność reakcji na potrzeby klienta pozwoliła nam na osiągnięcie pozycji partnera godnego zaufania i kompetentnego doradcy na każdym etapie budowy.

Marka BOTAMENTR należy do grupy MC-Bauchemie wiodącego producenta nowoczesnych materiałów chemii budowlanej.Oferta BOTAMENTR skierowana jest do profesjonalistów zajmujących się wykorzystaniem materiałow budowlanych i obejmuje przede wszystkim:

• zaprawy klejowe do płytek, zaprawy do spoin, materiały izolacyjne

• hydroizolacje fundamentów na bazie żywic reaktywnych oraz bitumow

• systemy chemoodporne (zaprawy fugowe i klejowe o wysokiej chemoodporności i wytrzymałości mechanicznej)Wierni wyznawanym przez nas wartościom zdecydowaliśmy, że w 2020 roku dokonamy nowej prezentacji marki. Naszą filozofię najlepiej oddaje hasło „Zaufanie na pierwszym miejscu“. Dbamy o wizerunek marki oferując klientom rozwiązania najwyższej jakości. Ten cel przyświeca naszej codziennej pracy, a także naszym relacjom z partnerami biznesowymi.

Ciągła koncentracja na poszukiwaniu nowych rozwiązań, a przede wszystkim umiejętność reakcji na potrzeby klienta pozwoliła nam na osiągnięcie pozycji partnera godnego zaufania i kompetentnego doradcy na każdym etapie budowy.

Marka Botament należy do grupy MC-Bauchemie – światowego lidera w zakresie produkcji chemii budowlanej. Oferuje profesjonalne systemy z zakresu hydroizolacji fundamentów, tarasów i balkonów oraz klejenia i spoinowania płytek.

więcej na >>>  www.DekorBet.pl

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.