Strona główna

Profesjonalne narzędzia - Budownictwo przemysłowe

Dysk polerski przeznaczony jest do polerowania, szlifowania na sucho i na mokro:

Wyprodukowano z aluminium. Dysk polerski służy do polerowania oraz szlifowania różnych powierzchni.


Dysk polerski szlifierski elastyczny 125 mm

Mocowanie: Uchwyt Gwint M14, szlifierka kątowa, szlifierka polerska, polerka.

Dysk polerski miękki

Służy do szlifowania pomiędzy kolejnymi lakierowaniami i do końcowego szlifowania lakieru przez stolarzy, lakierników, montażystów kuchni oraz rzemieślników.


Dysza obrotowa do czyszczenia kanalizacji 1/8' jednootworowa

Profesjonalna dysza do czyszczenia, która dzięki odpowiednio ukształtowanemu jednemu otworowi jest wciągana do rury, przez co bardzo dokładnie czyści ścianki rury. Dzięki wibracjom, dysza doskonale sprawdza się do wyjątkowo trudnych zabrudzeń. Kąt otworu został specjalnie zaprojektowany przez naszych inżynierów, żeby sprostać najtrudniejszym warunkom pracy. Materiały, z których są wykonane dysze, gwarantują długowieczność i bezawaryjną pracę na lata

Dysza obrotowa do czyszczenia kanalizacji 1/8' dwuotworowa

Profesjonalna dysza do czyszczenia, która dzięki odpowiednio ukształtowanym dwóm otworom do tyłu jest wciągana do rury, przez co bardzo dokładnie czyści ścianki rury. Dzięki wibracjom, dysza doskonale sprawdza się do wyjątkowo trudnych zabrudzeń. Kąt otworu został specjalnie zaprojektowany przez naszych inżynierów, żeby sprostać najtrudniejszym warunkom pracy. Materiały, z których są wykonane dysze, gwarantują długowieczność i bezawaryjną pracę na lata.

 

MIESZADŁO NIEZAPOWIETRZAJĄCE

Profesjonalne mieszadło niezapowietrzające, które doskonale sprawdzi się do mieszania żywicy, silikonu, elastomeru, poliuretanu, zaprawy oraz klejów. Mieszadło bardzo dobrze miesza składniki, nie zaciągając przy tym powietrza z górnej warstwy. Wykonane jest z tworzywa sztucznego, które bardzo dobrze się myje, ponieważ jego powierzchnia jest nieprzywierająca.

 

ŚCISK DŹWIGNIOWY STOLARSKI DREWNIANY

Profesjonalny ścisk stolarski do mocowania detali obrabianych elementów. Najszybsze ściski stolarskie, które są ergonomiczne i proste w obsłudze.
Ramię stałe, ramię ruchome i mimośród wykonane z najwyższej jakości mocnego drewna.
Filcowe nakładki zabezpieczają mocowany element przed uszkodzeniem.

Ścisk drewniany przydaje się do mocowania przedmiotów o delikatnej strukturze, przy których ściski metalowe i plastikowe mogłyby uszkodzić ich powierzchnię.

 

WAŁEK DOCISKOWY NA ŁOŻYSKACH DO PAPY I EPDM DEKARSKI

Profesjonalny wałek dociskowy jest niezastąpionym narzędziem przy różnego rodzaju pracach. Doskonale sprawdzi się w trakcie procesu klejenia papy lub EPDM z podłożem.

W przypadku klejenia papy, pozwala uzyskać odpowiednią wielkość wypływu masy bitumicznej wzdłuż podłużnego brzegu papy. Rolka wałka oraz jego elementy są cynkowane. Konstrukcja została wykonana ze stali, dzięki czemu wałek jest solidny i trwały.

 

Dzięki wysokiej jakości materiałom użytym w produkcji, wałek dociskowy jest niebywale trwały. Ergonomiczny kształt rączki gwarantuje najwyższy komfort pracy.

Łożyska zamontowane w wałku dociskowym sprawiają, że pracuje on wyjątkowo płynnie i cicho, sprawiając, że praca z tym narzędziem przebiega bardzo sprawnie i szybko.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.