Kategorie
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Nowości
Sika Bond T 52 - 13 kg
Netto: 433,00 zł
Brutto: 532,59 zł
Trasowo-wapienna zaprawa - OXAL TKM-HS - 40 kg
Netto: 43,56 zł
Brutto: 53,58 zł
Materiał uszczelniający MYCOFLEX 488 MS
Netto: 39,20 zł
Brutto: 48,22 zł
TASMA NAPRAWCZA DUCT
Netto: 0,00 zł
Brutto: 0,00 zł
Taśma NAPRAWCZA DUCT SILVER
Netto: 0,00 zł
Brutto: 0,00 zł
Taśma TYNKARSKA BESSTO
Netto: 0,00 zł
Brutto: 0,00 zł
Taśma MASKUJACA NIEBIESKA/BLUE
Netto: 0,00 zł
Brutto: 0,00 zł
Taśma MASKUJACA
Netto: 0,00 zł
Brutto: 0,00 zł
Informacje
Ostatnio przeglądane

O e-Sklepie

www.DekorBet.pl

Beton kojarzy się nam zazwyczaj z czymś szarym, bez uroku. Tymczasem na świecie już od dawna używa się go jako materiału wykończeniowego z nadzwyczajnymi właściwościami.

Zastosowanie betonu dekoracyjnego pozwala szybko i tanio tworzyć potrzebne efekty tekstury. Dzięki użyciu specjalnych powłok zabezpieczających, powierzchnie są odporne na ścieranie i działanie wody.

Posadzka, podjazd czy ściana nie muszą być płaską powierzchnią, mogą być dziełem sztuki, obrazem, przestrzenią.

Drogi wykonane w nowoczesnej technologii mogą przypominać strukturę kamienia z rzymskiego akweduktu lub błyszczącą posadzkę nowoczesnego centrum badawczego. Produkty COPSA, SIKA pozwalają nam kształtować przestrzeń tak jak sobie to wymyślimy. Nie ogranicza nas tworzywo tylko nasza własna wyobraźnia.

Używając naszych zapraw nadajemy już istniejącym ścianom wewnętrznym jak i zewnętrznym niepowtarzalny charakter poprzez zastosowanie techniki wyciskania za po- mocą form lub technik manualnych. Powłoki wykańczające pozwalają uzyskać satynową lub matową powierzchnię wiernie oddającą np. antyczne wykończenie ścian. Te rozwiązania są niezastąpione w pracach restauratorskich oraz odnawiania historycznych wnętrz i budowli.

Betonową powierzchnię można lakierować, wytłaczać i malować wzory, stosując specjalne barwniki do betonu, malować na różne kolory, w zależności od potrzeb i aktualnej mody. Dzięki użyciu specjalnych powłok zabezpieczających, są odporne na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Koszyk
...jest pusty

Znajdziesz nas:
facebook
Cennik

HTML   CSV

Blog
Płatności
Promocje
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.