Copsa, materiały budowlane - betony dekoracyjne, beton wyciskany, art-beton

Kategorie
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Nowości
Informacje
Ostatnio przeglądane
O e-Sklepie

www.DekorBet.pl

Beton kojarzy się nam zazwyczaj z czymś szarym, bez uroku. Tymczasem na świecie już od dawna używa się go jako materiału wykończeniowego z nadzwyczajnymi właściwościami.

Zastosowanie betonu dekoracyjnego pozwala szybko i tanio tworzyć potrzebne efekty tekstury. Dzięki użyciu specjalnych powłok zabezpieczających, powierzchnie są odporne na ścieranie i działanie wody.

Posadzka, podjazd czy ściana nie muszą być płaską powierzchnią, mogą być dziełem sztuki, obrazem, przestrzenią.

Drogi wykonane w nowoczesnej technologii mogą przypominać strukturę kamienia z rzymskiego akweduktu lub błyszczącą posadzkę nowoczesnego centrum badawczego. Produkty COPSA, SIKA pozwalają nam kształtować przestrzeń tak jak sobie to wymyślimy. Nie ogranicza nas tworzywo tylko nasza własna wyobraźnia.

Używając naszych zapraw nadajemy już istniejącym ścianom wewnętrznym jak i zewnętrznym niepowtarzalny charakter poprzez zastosowanie techniki wyciskania za po- mocą form lub technik manualnych. Powłoki wykańczające pozwalają uzyskać satynową lub matową powierzchnię wiernie oddającą np. antyczne wykończenie ścian. Te rozwiązania są niezastąpione w pracach restauratorskich oraz odnawiania historycznych wnętrz i budowli.

Betonową powierzchnię można lakierować, wytłaczać i malować wzory, stosując specjalne barwniki do betonu, malować na różne kolory, w zależności od potrzeb i aktualnej mody. Dzięki użyciu specjalnych powłok zabezpieczających, są odporne na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Koszyk
...jest pusty

Znajdziesz nas:
facebook
Cennik

HTML   CSV

Aktualności
Płatności
Promocje
Wałek do odbijania faktury - stara cegła
Netto: 133,23 zł 99,92 zł
Brutto: 163,87 zł 122,90 zł
Narzędzia oczkowe do modelowania komplet 6 szt.
Netto: 50,00 zł 20,00 zł
Brutto: 61,50 zł 24,60 zł
Starter stara cegła
Netto: 45,74 zł 32,02 zł
Brutto: 56,26 zł 39,38 zł
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.