Kategorie
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Nowości
Repacryl betongrau - Syntetyczny dodatek do szpachli - 25 kg
Szybki podgląd
Netto: 586,00 zł
Brutto: 720,78 zł
CERBIO – polimer - 6 kg
Szybki podgląd
Netto: 250,00 zł
Brutto: 307,50 zł
Sikaflex®-821 FR - Ognioodporny uszczelniacz - 20 szt.
Szybki podgląd
Netto: 3,120,00 zł
Brutto: 3,837,60 zł
Coat Primer – ochrona posadzki, hydro-uszczelnienie
Szybki podgląd
Netto: 0,00 zł
Brutto: 0,00 zł
itPRO - zabezpieczenie i uszczelnienie powierzchni betonowych, powłok mikrocementowych - 2x0,5 L
Szybki podgląd
Netto: 240,00 zł
Brutto: 295,20 zł
SilRenovac - konserwacja zabytkowych obiektów budowlanych
Szybki podgląd
Netto: 0,00 zł
Brutto: 0,00 zł
SilProtect - zabezpieczenie przed graffiti
Szybki podgląd
Netto: 0,00 zł
Brutto: 0,00 zł
Preparat hydrofobizujący do kamienia naturalnego - SilNature
Szybki podgląd
Netto: 0,00 zł
Brutto: 0,00 zł
SILMUR -  preparat hydrofobizujący do cegły
Szybki podgląd
Netto: 0,00 zł
Brutto: 0,00 zł
Preparat do hydrofobizacji silikatów - SIL KAT
Szybki podgląd
Netto: 0,00 zł
Brutto: 0,00 zł
Informacje
Ostatnio przeglądane
Promocje

Terraseal - Krzemianowo-litowy preparat pielęgnujący - 20L

Netto: 2,028,00 zł
Brutto: 2,494,44 zł
Producent: Bautech
Kod: bau
Wysyłka:Brak informacji
Produkt dostępny
Waga:20.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:opakowanie 20 L

TERRASEAL® to wysokowydajny, chemiczny pielęgnator, utwardzacz i uszczelniacz do nawierzchni TERRAFLOOR i betonów szlifowanych. Najnowsza technologia wykorzystująca elementy NANOTECHNOLOGII® związków krzemowo‐litowych, dzięki przenikaniu i utwardzeniu be‐tonu w strukturze molekularnej, pozwala na uzyskanie wysokowy‐trzymałej matrycy cementowej o ekstremalnych właściwościach fizycznych i chemicznych. Preparat na bazie krzemianu litu głęboko penetruje warstwę betonu, reagując z wolnym wodorotlenkiem wapnia, tworzy twardą, wytrzymałą, szczelną i zwarta strukturę.
Dzięki zastosowaniu TERRASEAL nawierzchnia jest zabezpieczona przed pyleniem, przenikaniem substancji płynnych (olej, roztwory soli), wilgocią oraz alkalicznymi wykwitami. Twarda, odporna na ścieranie powierzchnia pozostaje cały czas strukturą paroprzepusz‐czalną, co zapobiega powstawaniu destrukcyjnych ciśnień wewnątrz płyty posadzki. Powierzchnia zabezpieczona preparatem TERRASEAL jest łatwa w utrzymaniu w czystości, a proces szlifowania i polerowa‐nia przy zastosowaniu dodatkowo preparatu TERRACOAT nadaje jej bardzo wysoki połysk.

Wydajność
Posadzki szlifowane 1 litr na 12‐15 m2 - Posadzki DST - 1 litr na 5‐7 m2
Ilość warstw - 1

ZASTOSOWANIE:
Do stosowania na starych jak i nowo wykonywanych posadzkach betonowych w magazynach, halach produkcyjnych, zakładach prze‐mysłu spożywczego i farmaceutycznego, obiektach handlowych i sakralnych.

CECHY WYROBU:
- Zapewnia długotrwałe zabezpieczenie przed:
- pyleniem
- odparowywaniem wody
- brudem
- wilgocią
- intensywnym użytkowaniem
- zanieczyszczeniami
- alkalicznymi wykwitami
- Odporny na plamy
- Gotowy do użycia
- Łatwy w nakładaniu

WARUNKI WYKONANIA:
Temperatura podłoża i otoczenia powinna wynosić od +5°C do +30°C.

MIESZANIE:
TERRASEAL jest dostarczany w postaci gotowej do użycia. Zawartość opakowania należy dokładnie wymieszać.

WYKONANIE:
Powierzchnia posadzki musi być jednorodna i wolna od zanieczysz‐czeń. Przed przystąpieniem do aplikacji preparatu należy usunąć me‐chanicznie wszelkie zanieczyszczenia (brud, kurz, pył, plamy olejowe, impregnaty, środki pielęgnacyjne), naprawić i wypełnić ubytki i uszko‐dzenia.
Posadzki TERRAFLOOR i posadzki szlifowane:
Do osiągnięcia najlepszego rezultatu, zaleca się przeszlifowanie po‐wierzchni szlifierkami planetarnymi do gradacji narzędzia Klindex MCK 3. Preparat należy nanosić na suchą nawierzchnię metodą na‐tryskową i rozprowadzić mopem mikrofibrowym do uzyskania cał‐kowitego pokrycia nawierzchni aby podłoga pozostała mokra przez 15 min w miejscach wysychających szybciej powtórzyć aplikację. Następnie należy odczekać 3‐6h w zależności od wentylacji pomiesz‐czenia i kontynuować proces szlifowania.

UWAGA:
W okresie od 3 do 7 dni po wykonaniu, zaleca się utrzymywanie po‐sadzki w stanie suchym co pozwoli uniknąć powierzchniowych wyso‐leń. Deklarowana odporność i wytrzymałość uzyskane zostaną po około 28 dniach od aplikacji. Podczas użytkowania powierzchnia bę‐dzie zwiększać swoją twardość, wytrzymałość oraz połysk. W przypad‐ku aplikacji na nawierzchnie pylące i porowate zużycie będzie inne od zalecanego. Zalecane jest wykonanie pola próbnego.

CZYSZCZENIE NARZĘDZI:
Sprzęt i narzędzia należy czyścić bezpośrednio po użyciu wodą.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Pomieszczenia, w których wykonywane są prace muszą być dobrze wietrzone. Pracownicy powinni używać ubrań, butów, okularów i rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą zabrudzone miejsca należy natychmiast przemyć wodą z mydłem. Preparat jest alkaliczny i może spowodować podrażnienie oczu i skóry. W razie wystąpienia uczulenia udać się do lekarza. Preparat nie jest środkiem szkodliwym dla środowiska. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

INFORMACJE DODATKOWE:
 Wszystkie informacje odnoszą się do wyrobów przechowywanych i stosowanych zgodnie z naszymi zaleceniami i podane są w dobrej wierze i uwzględniają aktualny stan wiedzy oraz posiadane doświad‐czenie firmy BAUTECH. Użytkownik zobowiązany jest do stosowania produktu zgodnie z jego przeznaczeniem i zaleceniami BAUTECH. Wszystkie podane dane techniczne bazują na próbach i testach laboratoryjnych. Praktyczne wyniki pomiarów mogą nie być identyczne ze względu na warunki, umiejscowienie, sposób aplikacji i inne okoliczności, na które firma BAUTECH nie ma wpływu. Od‐mienne zalecania naszych pracowników wymagają formy pisemnej, aby były ważne. Wraz z ukazaniem się niniejszej instrukcji, wszystkie poprzednie tracą ważność.


Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Koszyk
...jest pusty

Znajdziesz nas:
facebook
Cennik

HTML   CSV

Blog
Płatności
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.